Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz. Değişime zorlayan durumların etkisinden uzaklaşabilir ve dikkatinizi isteklerinize odaklayabilirsiniz. Aslında yaşam enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirecek güce sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. Seyahat programları yapabilirsiniz veya uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve her zaman olduğundan daha fazla çalışacaksınız. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Kapasitenizi aşan sorumluluklar almayın, yoksa çok fazla problemle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Yeniden canlanacak ve kaygılarınızı ve sırlarınızı açarak ilişkinizi güçlendireceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal beklentilerinizde ve ailevi konularda biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Maddi konular daha çok harcama da getirebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Söylentilere kulak asmıyor ve bildiğinizi okuyorsunuz. Özgür ruhlu kişiliğiniz sizi özenilen bir insan haline getiriyor. Herkes sizi seviyor ama aynı anda kıskanıyor.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda yaşayacağınız sıkıntı ve sorunların köküne ineceksiniz. Bunu yaparken sizi sinirlendiren konularda çok sert tepkiler verebilirsiniz. Bu etkiye bayram boyunca çok dikkat etmeli, tepkilerinizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz.