Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

05 Eylül 2021 Yengeç burcu yorumu

Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz. Değişime zorlayan durumların etkisinden uzaklaşabilir ve dikkatinizi isteklerinize odaklayabilirsiniz. Aslında yaşam enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirecek güce sahip olduğunuzu hissedeceksiniz. Seyahat programları yapabilirsiniz veya uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve her zaman olduğundan daha fazla çalışacaksınız. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bir konuda daha sonra karar vermek isteyeceksiniz. Çamurlu sulara batmayı hiç riske atmayın. Sevgiliniz sıradan, günlük etkinliklerden sıkılmış gibi duruyor ve sizinle birlikte dışarı çıkıp, yeni arkadaşlar edinmek, hatta biraz da aylaklık etmek istiyor!

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde gelişmeler olabilir. Başkalarından destek alabilirsiniz. Finansal işlerinizde değişiklikler gündeme gelebilir. Borç alacak işleri ile uğraşabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için mücadele vermeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyifli bir sohbet ortamı haftanın bütün yorgunluğunu alacak. Hoşlanmadığınız birinin ters davranması sizi biraz tedirgin etse bile kafanızı takmayın. Zararı dokunmayacaktır.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle beraber giriştiğiniz ortak parasal işler önem kazanıyor. Ailenize yapacağınız harcamalar sizi mutlu edecek. Yakın çevrenizde hâlâ sinirli olduğunuz birileri var, dikkat edin!