Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 Ekim 2021 Yengeç burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve cinsel potansiyeliniz uyanmış bulunuyor. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Büyük beklentileriniz olabilir ve sabırsızlık duyabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bu devre içinde kendinizi ve çevrenizi fazla zorlamayın. İsteklerinizi büyük bir heyecanla ortaya koyabilirsiniz ancak enerjinizi denetleyin ve sonradan pişmanlık duyabileceğiniz girişimlerde bulunmaktan kaçının. Bu arada harcamalarınıza özen gösterin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda sorumluluklarınızda artışlar olabilir. Mücadelesini verdiğiniz konular çözüme kavuşabilir. Ani değişikliklere karşı sakin kalmalısınız. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde stresler olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için kendi meslek grubunuzdan insanlardan destek alabilirsiniz. Bazı düzenlemeler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz desteği ailenizden bulabilirsiniz. Alacağınız desteği doğru yerlerde kullanın yoksa her şey eskisinden de kötü olabilir. Dengeleriniz birden değişebilir. Kritik bir zaman içerisindesiniz. Cesur olmak zorundasınız. Kaybedebileceğiniz her şeyi gözden geçirin. Sonuçta kazanan siz olacaksınız endişelenmeyin.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda ailenizi düşünmek istemeyebilirsiniz. Başka insanlara göstereceğiniz yardım ve anlayış, üzerinizde stres yaratabilir.