Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

09 Ekim 2021 Yengeç burcu yorumu

İstekleriniz artarken duygularınız da yoğun olacak. Yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Eskiden sizi korkutan kişiler ve olaylar ile tekrar karşılaşabilirsiniz ve artık eskisi gibi korkmayacak ve rahatsızlık hissetmeyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bazı endişeler duysanız bile bunların üzerinde durmayacak ve daha kararlı davranacaksınız. Önemsediğiniz konular değişiyor ve isteklerinizi belirlemeye başlıyorsunuz. İş arkadaşlarınız ile birlikte güzel çalışmalar yapabilirsiniz ve çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Sevgilinizin sizden bir beklentisi var. İşlerinizden biraz fedakarlık edip, zamanınızı ilişkinize adamanız gerekecek. Kendinizi baskı altında hissetmemelisiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanlara kendilerini ilgilerini çeken şeylere vermelerini tavsiye ediyor. Ufukta yeni kazanç fırsatları görünüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve yeni projeler üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız fikirler de önemli sayılır.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karanlıktayken birden ışığı göreceksiniz sanki. Meraklı ve sorun giderici yanınız işinize yarayacak. Yinede bu ara her şeye karışmayın.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ilişkilerinizde, yakın çevrenizle iletişime dayalı konularda birtakım aksilikler yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Büyüklerinizden tavsiye almayı ihmal etmeyin.