Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

05 Aralık 2021 Yengeç burcu yorumu

Olayları doğru değerlendirmek için gayret gösteriyorsunuz, fakat sert bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Daha makul ve sevgiyle davranmak için gayret gösterin. İstekleriniz ile ilgili beklentileriniz büyük olabilir ve radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında kendinizi yenilemeniz mümkün. Fakat mevcut durumu korumaya çalışırken aynı zamanda radikal değişiklikler yapamazsınız. En iyisi olayları akışına bırakın ve kendinizi fazla zorlamayın. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Biri aranıza girmeye ve sizi rahatsız etmeye çalışsa bile, sevgiliniz için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda karar almak sizi endişeli kılabilir. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Tartışmalara açık bir gündesiniz. Tamamlamanız gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Olaylara karşı daha fazla farkındalığınızı ortaya koymalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Vaktinizi ailenize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Yine de aile hayatınızdan bir insan bugün heyheylerinizi üzerinize toplayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmayın.