Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 Mart 2022 Yengeç burcu yorumu

Rüyalarınız film gibi olabilir ve uyandığınız zaman hayal gücünüzün yükseldiğini hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yepyeni idealler ve istekler içine girmeniz mümkün. Fakat girişimde bulunmak için aceleci davranmayın. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bazı konularda sabırlı davranmanız gerekebilir. Sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi fazla zorlamayın. Farklı kültürlere ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. Ayrıca sanatsal faaliyetlerde bulunmak sizi rahatlatacak ve keyfinizi yerine getirecek.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

İşinizi değiştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek; yenilenme duygusu sizi cezbedecek ve herhangi bir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyeceksiniz. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların askıda kaldığı, görevlerinizi bitirmekte zorlandığınız bir günde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili mücadele ve kararlılık gerektiren durumlar oluşabilir. Bugün size keyif veren uğraşlarla ilgilenmek çok iyi gelecektir. Sezgilerinizin arttığı bu günde derin ruhsal çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Gerilimlerden uzak durmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem başlıyor. Sabırsız ve baskın olmamaya gayret etmelisiniz.