Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Yengeç burcu yorumu

Duygularınız değişiyor ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve keyifli programlar yapacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan dostlarınız ve akrabalarınız ziyaretinize gelebilir veya siz onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. Seyahatler ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek geriliminizi hafifletecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kararsızlık hissettiğiniz konu ile ilgilenmeyin ve gelişmeleri şimdilik izleyin. Aslında sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Eğer hala doğru insanla karşılaşmadıysanız, bu yeni imkanlar için mükemmel bir zaman. Uzun süreli bir ilişkiye başlayacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma arkadaşlarınız ile hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Neşenizin yerinde olduğu bir gündesiniz. Çalışma ortamınızda yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Geç saatlere kadar çalışarak kendinizi yıpratmadığınızdan emin olmalısınız. Sağlık konularında üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda yapmanız gerekenler, dış ortamlarda sinirli olmanıza neden olabilir. Tamamlamanız gereken işlerinizin peşine düşmeli, işlerinizi yarına bırakmamalısınız.