Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

17 Mart 2022 Yengeç burcu yorumu

Hayal gücünüz ve isteğiniz yüksek fakat gelişen olaylar beklemediğiniz yönde olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabah keyifli uyanacaksınız. Gördüğünüz rüyaları önemseyin ve anlamaya çalışın. İdealleriniz değişebilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Özellikle sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar keyfinizi yerine getirecek. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz. Saygın çevreler ve önemsediğiniz büyükleriniz sizi destekliyor. Bugün hoş fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. İyi değerlendirin.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı konularda hassasiyetleriniz artabilir. Hayatınızdaki olayları görmekte zorlanabilirsiniz. Belirsizliklerin sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Görüşleriniz konusunda daha tutkulu davranabilirsiniz. Gündeminizde olan konularda hızlı kararlar almayın.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz planları yapmak arzusundasınız. Ortaklaşa yapılacak işlerde ortağınızın gücünü hissedeceksiniz, Büyük adımlar için biraz bekleyin.