Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

20 April 2022 Yengeç burcu yorumu

Alacağınız davetlere önce katılmak istemeyeceksiniz fakat katılırsanız eğlenceli vakit geçireceksiniz. İlginç kişilerle tanışabilir, sıra dışı aşklar yaşayabilirsiniz. Bu arada eski sevgili ile karşılaşabilir ve aradan zaman geçmemiş gibi hissederek ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile karşılaşmak, kendinizi gözden geçirmenize neden olacak. Ne kadar değişmiş olduğunuzu ve fikirlerinizin farklı olduğunu keşfedeceksiniz. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir fakat düşüncelerinizi hemen söylemeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabilir... Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız, daha başarılı olacaksınız.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Size yakın olan biri size ilişkinizle ilgili iyi bir tavsiyede bulunacak; onun tavsiyesine uymaya çalışırsanız önünüzdeki günler daha sorunsuz geçecek.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. İkinci dekantta doğanlar sonunda hiçbir yere varmayacak planlarla enerjilerini harcama riskine girecekler. Yıldızlar harekete geçmeden öne çok düşünmenizi tavsiye ediyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşlerinizde güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle olduğunuz yeri sağlamlaştırabilirsiniz. Mücadele edeceğiniz konular olabilir. Kafanızda olan konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni oluşumlar içinde olabilirsiniz. Yeni fikirler anlaşmalar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde gösterebilirsiniz. Güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız.