Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

08 May 2022 Yengeç burcu yorumu

Ani heyecanlar yaşamış olabilirsiniz ve duygularınız derinleşmiş olabilir. Özellikle fizik güç gerektiren veya mücadele gerektiren ortamlar ve durumlar karşısında serinkanlı ve sakin kalmak için gayret içinde olabilirsiniz. Ve olmalısınız... Sizi zorlayan her ne var ise, aslında bakış açınızı ve değerlerinizi sorgulamanıza neden oluyor. Yani sürprizlerin değiştirici etkisi ile birlikte siz de kendinizi yenilemek durumunda kalıyorsunuz. Aslında sizi zorlayan durumları bir fırsat olarak değerlendirmek için gayret gösterin. Çünkü kötü gibi görünen durumu şansa dönüştürmeniz mümkün.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Sorumluluk almaktan kaçınarak, başkalarına yığmaya çalışabileceksiniz, fakat patronun bunu fark etmeyeceğinden emin olun. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğiniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde ikilemde kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili konularda net karar vermeden önce iyice düşünmenizde fayda var. Acele kararlardan kaçının. Kriz yaratan konulara karşı daha dikkatli olmanızda fayda vardır. Duygusal olarak hassas bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, ticaret veya yabancı ortaklı işlerinizde bazı yanılgılar ve aldanmalar oluşabilir. Bu hafta başı bu işlerinize dayalı görüşmelerinizde gerçekçilikten uzaklaşmamalısınız.