Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

24 Mayıs 2022 Yengeç burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalar ilham verici olabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. İdealleriniz ve istekleriniz değişiyor. Elbette başa çıkmanız pek kolay değil. Fakat şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız iyimser kişiler ve aile büyüklerinin önerileri sayesinde bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve daha iyimser bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Radikal değişiklikler zamanı... Evlilik, ortaklık ve benzeri konulara yönelik daha olumlu bir bakış açısını uyandıran değişikler olabilir. Sorunları büyütmeyin ve güç mücadelesi yapmak yerine gelişmeleri bekleyin. Ani değişiklikler olabilir...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş ortamınızda gerginlikler olabilir. Yapıcı olmanızda yarar vardır. Geleceğiniz ile ilgili konularda, plan yaparken endişeli olabilirsiniz. İç dünyanıza dönebilirsiniz. Duygularınızı, kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Empati yeteneğinizi kullanarak, bu duygulardan kurtulmaya gayret edin. Kardeşlerinizle birlikte olmak, beraber program yapmak size iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda objektif olmaya çalışın. Hem sosyal yaşamınızda hem de özel hayatınızda sözlerinize ve verilen vaatlere çok dikkat etmelisiniz.