Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

16 Haziran 2022 Yengeç burcu yorumu

Duygusal, heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve güç mücadelelerinden uzak durun. En iyi keyif aldığınız konular ile ilgilenmek... Çevre gezilerine çıkabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Böylece sizi rahatsız eden enerji fazlasını boşaltabilirsiniz. Aslında beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkıyor fakat derinleşen düşünceleriniz dikkatinizi dağıtabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun ve karar vermek için acele etmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Bu döneme romantik bir şekilde gireceksiniz; bu da belki sizi neşelendirecek ve ilişkinizde daha rahat yapacak bir mesaj sayesinde olabilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Güne yavaş başlayacaksınız ve bir karşıtlık bir aksiliğe neden olabilir; yürürlükteki bir projenize geri dönüp bir göz atmak zorunda kalabilirsiniz. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda iken uğraştığınız konularda kendinizi güvence altına alma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Gün genel olarak duygusal ihtiyaçlarınıza yoğunlaşacağınız, çözümler bulmaya çalışacağınız koşullar getiriyor. Sağlık ve hizmet konularına özen göstermeye bakın. Zaman zaman kendinizi boşluktaymış gibi hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgili konuları düşünürken kafanız karışabilir. Kendi duygularınızı anlamaya da zaman ayırmalısınız.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda kolay tepki verebilirsiniz. Gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Kendi isteklerinizi ve yapacaklarınızı daha fazla önemseyin.