Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

22 Haziran 2022 Yengeç burcu yorumu

Bugün Yaz Gündönümü ve Güneş 13:51_de burç değiştiriyor ve sizin burcunuzda parlamaya başlıyor. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltin ve isteklerinizi gözden geçirin. Düşünceleriniz derinleşecek fakat iyi duygularınız yükselecek. Düşüncelerinizi değiştirmeye zorlayan konular ve sizi rahatsız eden her ne var ise, bunlar ile ilgili sorular sorabilir ve cevapları ile karşılaşabilirsiniz. Tabii cevapları anlamak için dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi değiştirmek istiyorsanız bugün tam zamanı... Öğle saatlerinde dostlarınız ile buluşup duygularınızı yükseltebilirsiniz. Üstelik bugün en uzun gün ve sonrasında gün batımını izlemeye gidebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Fikirlerinizi tekrar uygulamaya koymak için en iyi dönem. Eğer görevlerinize doğru miktarda enerji ile başlarsanız başarı daha büyük olacak. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızda hareketli bir gündem sizi bekliyor. Ailenizle ilgili haberler alabilirsiniz. Eskiden kalma konular gündeme gelebilir. Bu konulara fazla enerji harcamanız sizi yorar. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. İş yerinizde sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmak için keyifli anlar var.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

1 ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen göstereceksiniz. Bugün, parasal ilişkilerinizde bazı çekişmeler ve mücadeleler ortaya çıkabilir.