Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

29 Eylül 2022 Yengeç burcu yorumu

Biraz gergin ve huzursuz olsanız bile dikkatinizi odaklamanız gereken konuların zorlayıcı etkisi ile dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayacaksınız. Bu arada arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile aranızda fikir ayrılıkları olabilir. Tartışma ortamlarından uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve geçmiş günleri anarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir gün...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gruplarla ilgili işlerinizde veya ortak hedefler içinde çalışmalarınızı toparlayabilirsiniz. Gününüzü yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenerek geçirebilirsiniz. Önemli konuları öğleden sonraya bırakmaya çalışın. İlerleyen zamanlarda annenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bugün parasal konularda kazanç sağlayabilecek imkanlar içindesiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Potansiyelinin farkına varıp, yüksek duyularına ulaşmak isteyen Yengeçler bugün duygusal olarak aradığınız destek arkanızda. Kendinizi gösterecek gücü bulacaksınız. Günün ilk saatlerinde arzular engellenebilir, öğleden sonra rahatlarsınız.