Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Yengeç burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve güne heyecanlı başlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve dikkatinizi evinize odaklayacaksınız. Çocuklar, anneniz ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Fakat kararlarınızı bildirmek için acele etmeyin. Çünkü bugün Güneş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi etkilemiyor fakat yine de açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedeceksiniz. Çünkü duyarlılığınızın yüksek olduğu bir gün...

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Ağır iş yükü yüzünden yorulacaksınız ve kafanız karışacak ve sorumluluklarsan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Partnerinizin çok beğenmediği ve kendinden bahsetmekten kaçındığı insanların önünde, onun hatalarını yüzüne vurup, kabalık etmekle suçlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ziyaretler, hareket ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Hassasiyetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yenilenme arzunuz yüksek ancak yönsüzsünüz. Kararsız davranışlarınız artarsa eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sizi hoş tutan, değerli hissettiren insanlarla olmak duygu durumunuzu dengeler. Önerilere açık olun.