Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

24 Kasım 2022 Yengeç burcu yorumu

Hareketli ve eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Ancak isteklerinizin derinleştiği bir zaman ve duygularınız giderek yoğunlaşıyor. Bu arada eviniz ve geçmişte yaşadıklarınız ile ilgili hatırladıklarınız, bilinçaltınızı uyandırabilir. Anneniz veya anne kadar yakın hissettiğiniz büyük kadınlar ile görüşebilirsiniz. Seyahatler, farklı ortamlar ve uzaklara gitme arzusu duyabilirsiniz. Bugün seyahate çıkabilir ve yolculuk esnasında tanıştığınız kişiler ile derin sohbetler yapabilirsiniz. Bu sırada farklı yaşam tarzları hakkında çeşitli bilgiler alabilirsiniz ve böylece olaylara bakış açınız değişebilir.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Umut ettiğiniz şeylerden dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkat etmenizde fayda var. Bazı olayları kabullenme içine girebilirsiniz. Tartışmalara karşı duyarlı olun. Sorumlu olduğunuz işlerinizde gelecek yönünde beklentilere girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay iş ve sağlık konularında hayatınızı düzenlemek için imkanlar geitiriyor. Yeni ay boyunca sağlık sorunları olduysa bugüne dikkat edin. Dinlenmek önemli. Yanlış anlaşıldığınız konularda durum tespiti yapmak ve doğrusunu anlatmak için imkanlarınız olacaktır.