Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

21 Şubat 2023 Yengeç burcu yorumu

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Karşınıza bazı fırsatlar çıkmakla birlikte bunları değerlendirmeniz çok zor olabilir. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir.Düşüncelerinizde mantık hataları yapmaya açık olduğunuzdan yeni kararlar almamalısınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda gereksiz sorunlar gündeme gelebilir. Daha çok hesaplı davranmayı tercih edeceksiniz ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Genel olarak bir ihmalkarlık içine girme tehlikeniz var ve bir çok şeyi size anlamsız gelebilir. Duygusal konularda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.

İş:

İş yaşamınızda genel olarak yoğun olacağınız ve çalıştığınız konuların üzerine tam olarak yoğunlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bazı konuları bugün sonuçlandırabilirsiniz. Ancak üzerinizde genel bir gerginlik durumu olacaktır. İş arkadaşlarınızla aranızda çeşitli gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle çevrenizdeki insanları eleştirmeye yatkın olacaksınız ve detaylar sizin için her zamankinden daha önemli olacaktır. Yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacağınız bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda sınırlı davranacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün daha çok sabırlı davranmalı ve gelişmeler karşısında soğukkanlı tutumlar edinmelisiniz. Detaylara dikkat etmeniz sizin için önemli olacaktır.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yanlış veya eksik işaretleri dikkate almamanız ilerlemenizi hızlandırır. Geçmişi geride bırakmalı, ilerlemeye odaklanmalı ve sadece ilerisini düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi, aşk ve fiziksel çekim temalarının ön plana çıkabileceği veya sosyal açıdan heyecan verici ya da aktif bir Cuma günündeyiz ve bu etki tüm hafta sonuna yayılıyor! Gün itibariyle, Mars Koç burcuna geçiyor. Koç burcuna geçecek olan Mars, Mart sonuna kadar her alanda enerjik ve cesaretli olacağımıza ve acele hareketlerle herkesi şaşırtacağımıza işaret ediyor. Bu enerjiyle başlayacağımız işlerin başarılı olma olasılığı yüksek olur. Ancak, acelecilik yanlışlıkları ve kazaları da tetikleyebilir. Dikkat lazım!!!! Akabinde, Venüs de, yaklaşık 3 haftalık bir süre için, Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatımızda, iş birliklerimizde veya sevgi temalı ilişkilerimizde daha cesaretli olabilir, hatta kontrolden çıkabiliriz. Sevgimizi göstermek isteyeceğimiz bir süreçteyiz. Tutkusal ilişkiler, fiziksel çekim artabilir. Konuşmak değil eyleme geçmek isteyeceğiz. Heyecanlı ve kararlı olacağımız, konuşmaktan çok yapmaya odaklanacağımız bir süreç başlıyor. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Çocukları olan Yengeçleri eğlenceli bir ortam bekliyor. Ortak aktiviteler için özel ve güzel bir gün. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün birilerini bir şeyler almaya ikna etmek için ya da bir konudaki kararını etkilemek adına çaba sarf edeceksiniz. Olayın duygusal tarafını kullanmamaya gayret edin. İstekleriniz mantıksal değilse boşuna diretmeyin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.