Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

15 March 2023 Yengeç burcu yorumu

Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Aşk yaşantınızda olumlu gelişmeler olacak. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Özellikle öğleden sonra yapacak bir şey bulamamaktan yakınabilirsiniz. Gün içinde genel olarak sıkıntılı ve huzursuz olmanız muhtemel. Akşam saatlerinde bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla buluşmayı düşünebilirsiniz. Yakın bir aile dostunuzdan bir haber alabilirsiniz.

Aşk:

Üretkenliğiniz bugün aşk hayatınıza da olumlu yansıyacak ve sevgilinizle kendinize bir takım sosyal etkinlikler belirleyecek ve onları uygulamak isteyeceksiniz.

İş:

İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

Para:

Bugün bütçenizi göz önünde bulundurarak harcamalarınızı yapmalısınız. Ailenizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çevrenizde başarılarınız çekemeyen insanlar var. Kimsenin etkisi altında kalmadan bu olaya tepkisiz kalmalısınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konulardaki endişe ve sıkıntılarınızın kalıcı olmadığını bilerek hareket edebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bu bilgi, karşınıza çıkan problemli durumları bir daha ortaya çıkmayacak şekilde yönetmenize olanak tanıyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev hayatında ve ailevi konularda biraz daha esnek ve yumuşak olmaya bakın. Aşırı üstelemeler yüzünden keyfiniz zorlanabilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs, Mars Uranüs tepe evinizde ilerliyor. Duygularınızı inatla savunduğunu bir gün. Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Hedeflerinizde bir artış var ve hırslarınızda duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Yaratıcılığınızı belirgin bir şekilde sergileme fırsatı önünüze çıkacak,

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün iş birliği yapmak, karşınızdakinin de isteklerine kendinizinkiler kadar özen göstermek önemli olacak. Aynı dilden konuşup orta yolu bulmak konusu her zamankinden çok çaba göstermenizi gerektirecek.Eşinize anlayış şart.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.