Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 March 2023 Yengeç burcu yorumu

Ailenizle ilgili çeşitli sorunların gündeme gelebileceği ve bu anlamda çözümler üretmek zorunda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Kökenini geçmişten alan bazı konular yeniden gündeme gelecek ve sizi sıkacaktır. Yapacağınız her türlü girişimde ihtimalleri iyi değerlendirmeli ve ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Olaylardan ve insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ruh halinizin genel olarak karamsar olması ve kafanızdaki şüphelerin artması sorunlarınızı daha da büyütmenize yol açacaktır. Gün içinde mizacınız değişim gösterecektir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda karşı taraftan cevap ya da hareket beklememeli, ipi siz göğüslemelisiniz. Girişken taraf olmanız durumunda karşılığı gelecektir ve işler istenilen akışta harekete geçecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elimizde olmayan nedenlerle yaşadığımız olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Bu nedenle içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme içinde olabilir ve kendinizi akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiler dağınık, hayatınızda bitişler meydana gelebilir. Ailevi konularda hassasiyet yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişiliğinizi ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün, ketum düşünceler içinde olacak ve çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak içsel zenginliğinizin artışına neden oluyor.. Bugün, araştırmacı yönlerinizi geçmiş bilgilerinizle birleştirerek, iyi bir sentez oluşturabilirsiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün zihniniz çok dolu olacak. Zaten odaklanmanız gereken pek çok konu varken bir de gereksiz vesveseler, kaygılarla kendinizi iyice yormayın. Birilerinin size karşı olduğu ya da aleyhinizde çalıştığı inancı fayda sağlamıyor.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.