Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

16 April 2023 Yengeç burcu yorumu

Başladığınız bir işin tamamlanması gerekiyor. Ama sorumluluk dağıttığınız insanların, dolayısıyla da sizin ortak hatalarınızdan iş misina gibi karışmış durumda. Haftaya yine bu sıkıntıyla başlıyorsunuz. İsteksiz davranıp yanaşmadığınız bir konu yeniden üzerinize gelecek. Biraz kararsızlık geçirseniz de, konudan yine uzak kalacak gibi görünüyorsunuz. Ne kadar karışmaz görünseniz, çok yakın birinin gönül işleriyle müdahale biçiminde alakalısınız.

Aşk:

Küçük oyunlarınız var. Zararsız olduklarını düşünüyorsunuz. Evet, beraberliğin bir aşamasından sonra insanlar küçük oyunları sineye çeker gibi görünüyorlar belki, ama yine de zararsız oldukları söylenemez. Beraber olduğunuz insanı da bu tür zararsız oyunların içinde görmeye tahammül edebileceksiniz, meydan sizin.

İş:

İşinizle ilgili yaşadığınız sorunları tek başınıza yaşıyorsunuz. Problemsiz, işleri yolunda imajınız başlardaki kadar hoş gelmiyor. Sıkıntılar üst üste bindikçe paylaşıp dağıtmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Birlikte yaşadığınız kişi böyle bir paylaşıma kapalı değil. Belki o zaman küçük oyunlar da çekiciliğini kaybedecektir.

Para:

İşlerde sorun varsa, para durumunda da sorun var demektir. Neyse ki sıkıntılı günlere her zaman hazırlıklı birisiniz. Vadesini uzatmaya çalıştığınız bir ödeme canınızı sıkıyor. Bu konuda fazla şansınız yok gibi görünüyor. Sıkıntının fazla sürmeyeceği inancınızda haklısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ufak tefek gerilimler yaşansa da, kısa sürecek, takılmamalısınız. Bazı konularda haftalar öncesinden belli sözler verilmiş olsa da ya da yapılan vaatler halen yerine getirilmese de, siz bekleyin. Yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz veya platonik ya da gizli ilişkilere ilgi duyabileceğiniz bir sürece girdiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uğraştığınız işlerinizde yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gündesiniz. Keyif aldığınız kişilerle görüşmek ve zevk aldığınız şeyler için rahatça para harcayabilirsiniz. İlişkilerinizde gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız çoğalabilir. Bilemediğiniz konular yüzünden sıkıntıya girebilirsiniz. Finansal konularınız hakkında düşünmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, sizi huzursuz ve kaprisli yapabilir. Özgürlük alanınız daraldığı zaman, garip bir motivasyon kaybına uğruyorsunuz. Üstelik sıkıntılarınızı paylaşmak gibi bir düşünceniz yok. Bugün,partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda ona naz yapabilirsiniz. Gizlilikten yana olduğunuzu hiç kimse anlamıyor.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün deniz yoluyla gidilecek bir yer ya da bu vasıtayla gelen haberler size iyi gelecek. İnancınızı yükseltmeye ihtiyacınız var. Buna hizmet edecek kişi ve ortamlara yönelin. Alacağınız bir rehberlik önünüzü açacak.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.