Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

18 April 2023 Yengeç burcu yorumu

Gün içinde zaman zaman gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerle fikir anlaşmazlığınız var. Bu anlaşmazlıklar bugün su üstüne çıkabilir. Sorunları fazla uzatmamaya dikkat etmelisiniz. Ne kendinizin ne de başkalarının keyfini kaçırmayın.

Aşk:

Aşk hayatınızda bugün küçük bir gerilim yaşayabilirsiniz fakat sevgilinzle aranızdaki duygusal bağ bu problemi çözmeye yetecektir.

İş:

İş hayatınızda bugün bazı değişikliklere karşı tepkilerinizi gizleyemeyeceksiniz ve kendinizi rahat hissetmekte zorlanacaksınız.

Para:

Parasal açıdan olumlu bir gündesiniz. Bazı birikmiş borçlarınızı kapatma olanağına kavuşacaksınız ve yarım kalmış bazı projelerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son derece enerjiksiniz ancak bugün enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal veya maddi anlamda açılabileceğiniz, aşırılıklara kaçabileceğiniz günlerdesiniz. Abartılı davranışlar ya da aşırı harcamalar sıkıntı yaratabilir. Dikkat!

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün oldukça iddialı ve girişkensiniz. Ancak tamamlanması gereken işler zaman alabilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş yaşamınızla ilgili bazı atılımlar planlıyor olabilirsiniz. Hem çevre kazanmak hem de maddi açıdan biraz daha rahat etmek niyetiniz olabilir. Ancak bir girişim olacaksa düzeninizi değiştirmeye değip değmeyeceğine bakın.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.