Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

21 April 2023 Yengeç burcu yorumu

Genel anlamda güvenlik ihtiyacınızda bir artışın olacağı ve çevrenizde gelişen tüm olayları kontrol altına almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabit ve istikrarlı tutumlar içinde olacaksınız. Daha çok durumunuzu korumak eğiliminde olacaksınız ve değişikliklere karşı tutumlar içinde olacaksınız. Karşınıza çıkacak bir fırsatı değerlendiremeye bilirsiniz ancak siz gücünüzü sonuna kadar kullanmak arzusunda olacaksınız. Bugün yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda genel olarak durumunuzu korumaya çalışacağınız ve duygusal açıdan güvence ihtiyacı içine gireceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyi sahiplenme eğiliminiz artacaktır ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkacaktır. Duygusal açıdan sabit olacaksınız ve yaşamınızda yeni bir değişikliğe yer vermek istemeyeceksiniz. Duygusal olarak sakin ve tutarlı davranacaksınız.

İş:

İş yaşamınızda yeni bir girişimde bulunmaktan çok yarım kalmış işlerinizi tamamlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Elinizdeki işleri bitirmek ve günlük rutin işlerinizi sürdürmek sizin için önemli olacaktır. İşinizle ilgili gelişmelere temkinli yaklaşacaksınız ve detayları gözden kaçırmamaya çalışacaksınız. Güvence isteğiniz işinizde de kendisini gösterecektir ve çevrenizdeki insanlara güvenmeniz kolay olmayacaktır.

Para:

Maddi konularda genel olarak son derece başarılı olacağınız bir gündesiniz. Finans konusundaki yeteneklerinizde bir artış olacaktır ve ticari konularda aktiviteniz artacaktır. Maddi imkanlarınızı genişletmek için yeni alternatifler bulacaksınız ve bunları çok iyi bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Maddi konularda yeni girişimler yapabilirsiniz ve bu girişimlerinizin sonuçları olumlu olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yeni girişimlerde bulunmadan eski işlerinizi tamamlamaya çalışmak ve günlük rutin uğraşlarınızı sürdürmeniz daha doğru olacaktır. Maddi konularda olumlu bir atılım yapma şansınız var.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizi veya iş birliklerinizi gözden geçirebileceğiniz günlerdesiniz. Size zorluk çıkartan bazı iş birliklerini veya ilişkileri hayatınızdan çıkartabilir veya vazgeçilmez olanlarla ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Tüm burçları ilgilendiren gün geneli: Geçtiğimiz hafta Boğa burcuna geçen Merkür?ün ardından bu hafta da Güneş Boğa burcunda geçiş yapacak. Mars?ın da 12 Mayıs tarihine kadar bu burçta olacağını düşünürsek, toprak, tarım, mal mülk, maddiyat, güvenlik, değer verdiğimiz konularla ilgili başlıklar, tutkular, sahiplenme ve korumacılık türünde durumlar ön plana çıkabilir. 25 Nisan ve 13 Mayıs aralığı bu anlamda ülke olarak da zorlu durumlarla mücadele etmemizi gerektirebilir. Öfke katsayısı genelde yükselmekle birlikte, özellikle bu hafta, Boğa burçları başta olmak üzere, Oğlaklar, Başaklar ve yükselen burçları bu burçlarda olanlar için oldukça güzel ve verimli bir hafta başlıyor diyebiliriz. Sabit burçlarda bulunan Akrepler, Kovalar ve kısmen Aslanlar ise, genel anlamda Boğa burcundaki gezegen toplanması nedeniyle ufak tefek gerilimler hissedebilirler(25 Nisan ? 13 Mayıs ağırlıklı). Önemli bir durum değil, sadece belli belirsiz gergin hisseden okuyucularımız olursa, bu geçici nedeni bilmeleri için yazdım, o kadar. Yoksa, özellikle bu hafta gelişmeye ve ilerlemeye açığız. Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecekle ilgili hayalleriniz için para harcamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İş hayatınızda ilerlemek için güçlü bir motivasyon hissedebilirsiniz. Önünüze gelen engelleri rahatça aşabileceğiniz zamanlar var. Kişisel yeteneklerinizi kullanmaktan çekinmeyin.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir arkadaşınız bugün bir türlü çözüm üretilememiş bir sorununuza çare sunabilir. Tecrübe ile sabit olan çıkış yollarına açık olun. Ama ile başlayan cümleler kurmakta ısrar etmeyin. Öncelikle dinleyin. Yorum sonra gelsin.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.