Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

27 April 2023 Yengeç burcu yorumu

Genel anlamda iç dünyanıza döneceğiniz ve daha çok yalnız kalmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız ve çevrenizdeki insanlara güvenmeniz kolay olmayacaktır. İç dünyanızda çeşitli gerilimler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara yansıtmayacaksınız. Beklediğiniz bir haberde yada gelişmede gecikmeler oluyor ancak beklentilerinizi net bir şekilde planlayabiliyorsunuz.

Aşk:

Duygusal olarak karmaşık bazı durumlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Hatalı düşünceler ve duygular içine girebilir ve uygulamada hatalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Duygularınızı sevdiğiniz kişiye anlatmakta zorlanabilirsiniz ve sizde karşınızdakini anlamakta zorlanacaksınız.

İş:

İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Biriktirdiğiniz işleriniz varsa bugün bunları halletmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Çok hareketli bir geçireceğiniz söylenemez daha çok sabit işlerle ilgileneceksiniz.

Para:

Maddi konularda daha çok harcamalarınızda kısıntılar yapabileceğiniz ve bütçenize göre hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeni yatırımlardan kaçınacak ve risklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Bazı hatalarınızı değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygularınızı kontrol etmekte hatalar yapabilirsiniz ve iç dünyanıza dönme eğilimi gösterebilirsiniz. Bir konuda ihtiyatsız davranacaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler size oldukça mantıksız görünen adımlar atma veya açıklamalar yapma eğiliminde olabilirler. Bırakın herkes kendi derslerini kendisi alsın. Uyarmak için kendinizi çok fazla yormanın faydası olamayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar olabilir. Bu konuyla ilgili temeller atmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Ani parlamalar olabilir. İşinizle ilgili konularda kendinize güveninizi ortaya koyacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek için yeni arayışlara girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, parasal konularda elde edeceğiniz fırsatların duygusal boyutlarda kullanacağınızı gösteriyor. Uzun süredir düşündüğünüzü konular üzerinde destekleyici çalışmalar içinde olursanız, enerjinizi olumlu bir şekilde pasife edeceğinizi göreceksiniz. Zevkleriniz uğruna aşırılığa kaçıp bünyenizi zorlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş ortamınızda, yönetici konumundaki kişilerle irtibatınızda uyumlu ve samimi olmaya gayret edin. Özellikle günün ilk yarısı otoriteden, resmi kurum ve kişilerden bir şey istemek, destek talep etmek için olumlu etkiler var.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.