Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

02 May 2023 Yengeç burcu yorumu

Bugün bir kavuşma yaşayacaksınız gibi. Bunun sevinci bütün bir haftaya sığmayacak görünüyor. Bazı özelliklerinizle genel çekiciliğinizi zedeliyorsunuz. Arkadaş çevrenizi dikkatle gözleyebilirseniz, sizinle ilgili bazı memnuniyetsizlikleri görebileceksiniz. Akşam bir yemek davetinde olacaksınız. Orada size mesafeli davranan biriyle ilerde bazı ilişkileriniz olacak.

Aşk:

Aşk hayatınız durağan. Çünkü fazla seçici davranıyorsunuz. Sizin için fiziki özellikler önemli. Bugün yakın bir arkadaşınızdan yarın biriyle tanıştırılma haberi alacak ve bu gece yarının merakıyla yatacaksınız.

İş:

Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.

Para:

Yakaladığınız bir fırsatı iyi değerlendirdiniz ve sabırlı davrandınız. Bütün bunlar sizin ekonomik anlamda bir iki basamak yükselmenizi sağlayacak. Günün geç bir saatinde bir para tartışmanız var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz. Bu yaklaşım üstünüzden bazı sorumlulukların alınmasına yol açabilir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, kendinizi ön plana çıkartarak mı, yoksa kapalı kapılar ardında planlar yaparak mı ilerlemeniz gerektiğini netleştirebilirsiniz. Ayın ilk günlerinde, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda zorlanabilir, yakın ilişkilerinizi önemsemenin faydasını görebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler de söz konusu. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailenize ait konularda değişken koşullar söz konusu. Ev hayatınızla ilgili hızlı hareket etmeniz gereken olaylar ortaya çıkabilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven arayışına girebilirsiniz. Babanıza ait konuları göz ardı etmemeye çalışın. Akşam saatlerinde aile bireyleriyle zaman geçirmek iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Söz konusu maddi kazançlar olduğu zaman, kafanız son derece işler çalışıyor. Bugün çevrenizde gelişen olaylara maddesel yaklaşabilir ve her şeyi kendi tarzınıza uygun değerlendirebilirsiniz. Kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Daima savunma halindesiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili bir takım değişiklikler planlıyorsanız bugün bu değişiklikleri yapmak için güzel bir gün. Hem yerleşim hem de ergonomi açısından revizyonlar söz konusu olabilir. Yeni bir ev eşyası satın almak da mümkün.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.