Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 July 2023 Yengeç burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Gördüğünüz rüyayı hatırlamasanız bile farklı bir hal hissedebilirsiniz.Ancak bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Sabırsız ve tahammülsüz olabilir, parasal konularla ilgili gerilim hissedebilirsiniz. Ancak iyimser duygularınız yükselmeye başlıyor ve olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında şanslısınız fakat bazı küçük detaylara takılı kalabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler sabırlı olursa, başarılı olacaklar.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Eğer hayatınızı değiştirmek ve kariyer yapmak istiyorsanız çok çaba sarfetmeniz ve çok çalışmanız gerekecek. Patronlarınızla tartışmaktan kaçının. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularla ilgilenmek isteyebilir, kendinize hedefler koyabilir, yeni başlangıçlar yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Olumlu koşullar söz konusu. Hedefleriniz için başlangıç yapmış olmanız, rahatlamanızı sağlayacaktır. Evinizle ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

5 TEMMUZ 2018 YENGEÇ BURCU YORUMU