Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

04 August 2023 Yengeç burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Daha doğrusu sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir ve bununla birlikte sevdiğiniz konuların da değişmeye başladığını düşünebilirsiniz. Köklü değişiklikler yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir ve çılgınlık sayılabilecek istekler içinizden yükselebilir. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Gelenekleri önemsediğiniz bir dönemdesiniz ve özellikle büyüklerinize karşı sabırlı ve anlayışlı davranacaksınız ve böylece içinizden yükselen kuvvetli arzuları denetleyeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz.

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün arkadaşlarınızla çok değişik konuları tartışabilirsiniz. Felsefe, din veya hukuk, havadan sudan sohbetleri önemli fikir alışverişlerine çevirebilir. Farklı pek çok şey öğrenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yoğun bir gün olabilir. Konuşmaların yazışmalarda aksamalar olabilir. Dikkatli olmanız gereken hususlar var. Bazı konularda eğitim alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif davranmanız gerekebilir. Yeni olaylar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huy değiştirdiniz sanki. Ani çıkışlar yapmaya başladınız. Bunun sebebi mali sıkıntılarınız ve işlerinizin de yolunda gitmediği aşikar. Bunu aile yaşamınıza yansıtmayın.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sahip olduklarınız ve para konuları gündeminizde olabilir. İşinizdeki gelişmeleri gözünüz görmeyecek. Daha çok yakın çevrenizdeki oluşumlarla ilgilenmek isteyeceksiniz.