Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

07 August 2023 Yengeç burcu yorumu

Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve isteğiniz artıyor. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize yönelik inancınızın yükseldiğini hissedeceksiniz ve geleceğe yönelik yeni hayaller kuracaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca aile bireylerinin ziyaretine gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve dolaştığınız yerler ilham verici olacak. Bu arada sezgileriniz yükseliyor. İçinizden yükselen sese kulak verin ve bulunduğunuz yerin keyfini çıkarın.  

Yengeç burcunun bugün genel durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz. Yine bu dönem, başlatacağınız seyahatlerin size çok önemli katkıları olacaktır. İleride birçok gelişmenin başlangıcı bu günlerdeki ilişkilerinize bağlı gelişecektir. Bazılarınız aile sorumluluğunu yüklenirken, büyüklerinize daha fazla ilgi göstereceksiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi, parasal işleri veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda uzlaşmaya varmakta veya pazarlık yapmakta zorlanabileceğiniz günler.

Şimdilik bu konulara çok fazla dahil olmamanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili bazı değişiklikler olabilir. Sosyal konulara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Burada yaşanan spekülatif olaylar içinde kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızda otorite figürleri ön plana çıkabilir. Üzerinde çalıştığınız işlerde başarı elde etmek için mücadele verebilirsiniz. Başkalarından gelen destekleri fark etmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gün içerisinde biraz dalgın olabilirsiniz. Dalgınlığınızı atacaksınız. Ancak biraz zorlanacaksınız.

Yengeç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, İletişim alanında geçmiş şartlanmalarınızı ve duygularınızı bir tarafa bırakarak, içinde bulunduğunuz anı değerlendirerek olaylara yaklaşmanız gerekmekte. Aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili iletişim kurabilmek için duygusal değil mantıklı yaklaşımlarda bulunmanızın faydalı olacağı bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınıza, çocuk alanlarınıza ve eğlenceye dayalı harcamalarınızda birtakım zorlanmalar, hayata negatif bakmanıza neden olabilir. Yatırımlarınızdaki iniş çıkışlarda sizi zorlayabilir.