Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

15 February 2024 Yengeç burcu yorumu

Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Kısa sürede gerçekleştirmek isteyeceğiniz bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak için çalışacaksınız. Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor. Zihinsel olarak çok aktifsiniz aynı anda birden çok konuyu düşünebiliyorsunuz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Akşam saatleri ise ailenizle ilgili küçük bir gerilim yaşama ihtimaliniz olacaktır.

Aşk:

Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. İlginizi çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. İlginç iletişimler içine girebilirsiniz ve size farklı gelecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşacaksınız ve iletişimleriniz son derece uyumlu olacaktır. Akşam saatleri ise duygusal açıdan bir gerilim yaşayabilirsiniz ve duygusallığa karşı isteksizlik gösterebilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda yoğunluk yaşayacağınız bir gündesiniz. Enerjinizin önemli bir kısmınız işinizle ilgili konulara kanalize edeceksiniz. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Küçük de olsa bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Özellikle sizi etkileyecek değişik deneyimler yaşama şansınız olacaktır. Akşam saatleri ise duygusal sorunlar yaşamaya açık olacaksınız.

Para:

Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok maddi kazançlar elde etme anlamında yeni fikirler üretme şansınız olacaktır. Ancak bugün bu fikirlerinizi uygulamaya koymakta zorlanabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır ve karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Üzerinizde artan baskısı olan konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirerek bulacağınız alternatif yollar veya diğer seçenekler pek çok alanda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Farklı fikirlere açık olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın ilişkilerinizde, evlilikte ve ailevi konularda bazı zorlanmalar olabilir. Karşınızdakinden beklentilerinde daha gerçekçi olmak durumundasınız.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınız, sezgileriniz ve mantığınız arasında kuracağınız köprü anlaşılır gibi değil. Farklı yolları seçerek, herkesten önce çözümlediğiniz sorunlarla, çevrenizde şaşkınlık yaratıyorsunuz. Bugün kıskançlık güdülerinizi denetleme ihtiyacı içinde olacak, hatta kendinize bu konuda disiplin bile getireceksiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşinizle karşılıklı ilgi ihtiyacınızın yüksek olduğu bir tatil günü. Normal şartlarda diğer sorumluluklarınız sebebiyle görmezden geldiğiniz özel ilişkinize gereken özeni gösterme adına ayırın gününüzü. Karşılık alacaksınız.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.