Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

20 February 2024 Yengeç burcu yorumu

Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda genel bir gerginlik olabilir ve ailenizle fikir çatışmaları içine girebilirsiniz. Kendi içinize dönem eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz. Konular üzerinde sakin düşünmeye fırsat bulacaksınız ve sonuçlara ulaşmakta acele etmeyeceksiniz. Kararlar vermeniz zorlaşabilir ve iç dünyanızda karamsarlıklar oluşabilir. Herhangi bir konuda girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda genel olarak gerilimli etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygusal olarak bir huzursuzluk içine gireceksiniz ve nedensiz bazı gerginlikler olabilir. Nedensiz bazı kuşkular duyabilirsiniz ve küçük sorunlar gözünüzde büyüteceksiniz. Duygusal durumunuz gün içinde değişiklikler gösterecektir ancak genel anlamda bazı kararsızlıklar yaşayabileceksiniz. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanacaksınız ve koşulların sizi zorlaması söz konusu olabilir. Bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir. İş ortamınızda insanların sizden beklentilerinde bir artış olabilir ancak üzerinize aldığınız sorumlulukları zorlanarak da olsa yerine getirebiliyorsunuz. İşlerinizi yaparken temkinli hareket edeceksiniz ve detaylara dikkat edeceksiniz.

Para:

Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evinizi ilgilendiren konularda çeşitli masraflar yapabilirsiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamak sizin için oldukça önemli olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Planlarınızda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz. Kökenini geçmişinizden alan konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Günü sağlığınızı olumlu etkileyecek aktivitelere ayırmanızda fayda var. Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız. Aynı zamanda, maddi konularda (burs, kredi, sponsorluk, prim v.b) ya da iş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğiniz iki haftalık süreçte olacaksınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu gece Kova burcunun son derecesinde oluşmuş olan yeniay?ın ardından Balık burcuna geçen Güneş ve Ay, hayatımızda öncelik oluşturan konuların ve koşuşturmalarımızın farklı alanlara kayacağı bir aylık sürece girdiğimize işaret ediyor. Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular tamamlanırken, yepyeni alanlarda enerji ve zaman harcamamız gerekecek. Özellikle sabah saatlerinde Satürn?le ters açıda olan Ay?ın konumu biraz gerilime neden olabilir, engellenmiş hissi yaratabilir. Öğle saatlerinde kendimizi iyi hissedebiliriz veya şifa enerjisi taşıyan aktiviteler ya da kişilerle zaman geçirebiliriz. Ancak, aşırı iyimserlik yanıltıcı etkiler de yaratabilir. Dikkat! Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim daha sağlıklı düşünmemiz, doğru kararlar almamız ve gerçekçi olmamız için gerekli ortamı oluşturacaktır. Bugünlerde atılabilecek imzalar uzun süreli anlaşmalar yaptığımızın garantisi olabilir. Bugünden itibaren, ülkemiz açısından ise, imajımızı veya otorite konumundaki kişileri yorabilecek bazı gelişmeleri ön plana çıkartabilecek birkaç aylık sürece giriyoruz. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalmakta fayda var. Sabah saatlerinde sorumluluk aldığınız konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Yeni başlangıçlar içinde olduğunuz işleriniz için hevesinizi kırılabilir. Bu gibi durumlar da sakin olmakta fayda var. Öğle saatlerinde rehavete kapılmadan işlerinizi tamamlamaya odaklanın.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşkla tutkuyu karıştırdığınız bir dönemdesiniz. Bugün, geçici heveslere dikkat etmelisiniz. Jüpiter burcunuzda geri gidiyor. Bugün gizli macera yaşama isteğinize engel koymalısınız. İhtiyacınız olan; sizi engellemeyecek ve yapacağınız işlerde pürüz çıkarmayacak güçlü bir ortak. Beraberlikleri olanlar için, enerji dolu bir gün.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir önceki yeniay gibi bu yeniay da özellikle finansal konuları etkileyecek. Borçlanma, risk alarak maddi varlıklarınızı büyütme konusunda her zamankinden hevesli olacaksınız. Vergi ve sigorta konuları da gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.