Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

05 March 2024 Yengeç burcu yorumu

Ailevi bir takım problemler yaşamanız olası. Bu problemlerin kaynağı , siz kabul etmeseniz de, kendinizsiniz. Bugün aile ortamından kaçmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Dostlarınız ile zaman geçirmek , kafanızı dağıtmak isteyeceksiniz. Kendinizi bugün çok güçsüz hissedeceksiniz.

Aşk:

Bugün sevgilinizden uzak kalacaksınız. Onunla yaptığınız buluşma planını işlerinizin yoğunluğu sebebiyle gerçekleştiremeyeceksiniz. Son zamanlarda sevgilinizle eskisi kadar sık görüşemiyorsunuz. Bu siz de sıkıntı ve şüphe yaratıyor. Ama endişelenmenize gerek yok.

İş:

Kariyerinizle ilgili çalışmalarınıza hareketlilik kazandıracağınız bugün, bilgisine ve düşüncelerine güvendiğiniz kimselerle görüşme yapabilirsiniz. Onlardan ilginç fikirler alacaksınız.

Para:

Parasal konularda çok kararsız olacağınız bir gündesiniz. Beğendiğiniz bir şeyi almakla almamak arasında gidip geleceksiniz. Sonuçta almamaya ve tasarruflu olmaya karar vereceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Dış görünüşünüze yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Kendinize zaman ayırmalı , görüntünüze gereken önemi vermelisiniz.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaşanan stres veya baskılara rağmen sakinliğinizi korumalısınız. Karşınızdaki kişilerin hareketleri hoşunuza gitmeyebilir veya sizi sinirlendirebilir, ama tepki vermek için birkaç gün beklemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız alanlarınız var. Öğleden sonra mesleki konular gününüzü etkileyemeye başlayacaktır. Konuşma ve yazışmaların bol olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bu gün, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz. Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili bazı değişiklikler olabilir bugünlerde. Her ne kadar alıştığınız rutinin dışına çıkmanızı gerektirecek olsa da uyum gösterdiğiniz takdirde ilerleyen dönemlerde yeni kapılar açacak bir fırsat olabilir bu durum.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.