Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

13 March 2024 Yengeç burcu yorumu

Bugün aile büyüklerinizi ya da uzun zamandır göremediğiniz dostlarınızı ziyarete gidebilir , onlarla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Son zamanlarda ailenizi ve sevdiğiniz bazı insanları çok fazla ihmal ettiniz. Bugün bu insanların gönlünü alabilecek zamana ve fırsata sahipsiniz. Değerlendirmelisiniz. Bu arada sağlığınızla ilgili bazı problemlere fazla canınızı sıkmayın.

Aşk:

Sevgilinizle aranızda çok mesafeli, ciddi ve sağlam bir ilişki var. Onu seviyor ve onun tarafından sevildiğinizi biliyorsunuz. İlişkiniz moralinizin yükselmesinde büyük etken.

İş:

İş hayatınızda başarılarınız ve aldığınız kararlar ile göz dolduruyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz terfi ya da maaş zammı kaçınılmaz olacak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler kapıda.

Para:

Parasal konularda beklediğiniz gelişmeleri yaşayamayacağınız beklentileriniz dışında gelişmelerin olacağı bir gün. Hazırlıklı olmadığınız bazı harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün ailenizden birileri ile aranızda geçecek sohbet sırasında duyacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, sağlığınızı veya duygu durumunuzu ilgilendiren konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir. Daha sonra diğer seçeneklerinizi de gözden geçirebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınıza esneklik getirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru çalışma hayatınızda en iyisini yapmak için kendinizi yıpratabilirsiniz. Gelecek yönünde yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Bugün kardeşlerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlar var. Yakın çevrenizle ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda araştırmacı yönünüzü kullanmalı, yatırım konusunda sezgilerinizi ön plana çıkarmalısınız. Bugün size önerilen tekliflere sıcak bakmayabilirsiniz. Siz kendi aklını beğenen kişilerden olduğunuz için, iç sesinize kulak vererek doğruyu buluyorsunuz. İletişim konusunda yeteneğinizi ortaya koyacağınız bir gün.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Desteklemeyenler, beğenmeyip eleştirenler, olana razı gelmeyenler, kuralcı ve katı davranıp esnemeyenler sizi biraz yoracak. Öylesine işler ile kimseyi mutlu etme şansınız yok. Elinizden geleni yapmak bu riskleri azaltacak.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.