Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

19 March 2024 Yengeç burcu yorumu

Kendinizi rahatlamış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi hayatınıza ilişkin küçük de olsa olumlu bazı gelişmeler olabilir. Karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Duygusal olarak sizi rahatsız edecek bir konu varsa bugün çözüm yolunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin için olumlu olacak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirebilirseniz uzun süreli olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yaşamınızda bir çok açıdan güvence arıyacaksınız ve bu konuda çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler. Çıkışlarındaki mantık hatasını anlatmaya çalışmanın faydasını göremeyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade edeceğiniz uğraşlar içinde gününüzü geçirmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız konularda risk almaya açıksınız. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. İmaj değişikliği yapmak istiyorsanız, uygun bir gündesiniz. Kişisel konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yapacağınız her işi önceden planlayarak yola çıkıyorsunuz. İlişkinizde kalıcı değerler peşindesiniz. Yakın dostlarınızın desteği sayesinde, önceden aklınıza koyduğunuz bazı isteklerinizi, kendi doğrularınızla sentezleyerek başaracaksınız. Bugün bir çok dostlarınızdan güzel haberler alacaksınız ve mutlu olacaksınız.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.