Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

10 April 2024 Yengeç burcu yorumu

Kendinizi güçlü ve benmerkezci hissedebileceğiniz bir gün. Ay, çevrenizde fark edilme isteğine yol açarken, dış görüntünüze daha fazla önem verebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz sorunlarda arkadaşlarınız ve ailenizden destek alabilirsiniz.

Aşk:

İlişkiniz için hassas bir gün olabilir. Sorumluluklarınızın artacağı, ilişkinizin yükünü taşımanız gereken zor bir gün geçirebilirsiniz

İş:

Kariyerinizin gidişatıyla ilgilenmek için uygun bir zaman. Kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz mekânlarda çalışmak motivasyonunuzu arttıracak. Bu hafta sonu evinizde aradığınız rahatlığa ulaşmak zor olabilir.

Para:

Bugün çalışma kapasitenizi değişik yollardan artırabilir, kişisel gelirinizi artırıcı olanaklar elde edebilirsiniz, özellikle akşam saatleri parada şans getirmekte.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ortaklaşa çalışmalar ve yoğun bir haberleşme trafiği içinde kalabilirsiniz. Yorucu bir güne hazırlıklı olun.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı iş ya da planlarınızı bir kenara bırakıp, yenilerini başlatma eğiliminiz yüksek olabilir. Ancak ani tepkiler vermeden ya da kararlar almadan önce daha uzun vadeli düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay?ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde planlayacağınız işlerde aksamalar olabilir. Hizmet aldığınız kişilerden kaynaklı problemler yaşayabileceğiniz zamanlar var. Çalışma arkadaşlarınızın kişisel meseleleriyle ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde depresif koşullar oluşabilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygu alış verişi içinde olacağınız bir gün içindesiniz. Gireceğiniz toplantılarda ve sosyal yaşantınızda akıl ve mantık karmaşası yaşamak istemediğiniz için, dinlemeyi yeğlerken, karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Yeni ilişkileri konusunda temkinli hareket etmenizi, isabetli bir davranış olarak nitelendirebiliriz.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evliliğiniz ve hayatı paylaştığınız kişilere karşı olan sorumluluklarınız ön planda olacak. Size güvenip yol alanlar için ne kadar kıymetli olduğunuzu hatırlayın. Elinizi çekmeyin. Varlığınız da görüşleriniz de çok değerli.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.