Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

13 April 2024 Yengeç burcu yorumu

Bugün, hareket halinde olmaktansa geçmiş deneyimlerinizden yararlanarak planlar yapmak sizin için daha iyi olacaktır. Kendinizi mesleki konularda aşırı hırslı ve enerjik hissetmeniz zaman zaman ev yaşamınızda da gerilimler yaşamanıza neden olabilir. Aşırı sorumluluk almaya meyilli olmanız, sağlığınız üzerinde stres yaratacaktır.

Aşk:

Bugün ilişkiniz üzerinde durmanız gereken bir gün olacaktır. Zaman zaman iletişimsel bazda gerilimler yaşasanız da, arabulucu yönünüz olayları sakince yönlendirebilmenizi sağlayabilir.

İş:

Kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenle hareket etmek meslek yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor.

Para:

Maddi anlamda olumlu haberler alabilir ve rahatlayabilirsiniz. Yeni yatırımlara yönelmek veya önemli harcamalarda bulunmanız olası. Planlı hareket etmeye gayret etmeniz gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yeni teklifler ya da işbirlikleri için ilginç bir gün olabilir. Bugün şartları getirmekte.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha önce riskli veya uçuk bulduğunuz bazı planları tereddüt etmeden uygulamış olsanız da, bu sefer, muhtemelen şaibeli veya problem yaşatabileceği olası fikir ya da planlardan uzak durmanız da fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdakinden beklentilerinizde daha gerçekçi olmaya bakın. İlişkilerinizde bazı gizli kalmış şeyler olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yanınızda çalışan kişilerin fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Bugün Ay'ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eğer devam ettiğiniz bir akademik çalışma, eğitim ya da üzerinde çalıştığınız satış pazarlama konulu bir işiniz varsa, sosyal çevrenizden bu konuda bazı destekler gelebilir. Ataleti üzerinizden atacak konuşmalar yaşanabilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.