Yengeç

Yengeç burcu yorum arşivi

26 April 2024 Yengeç burcu yorumu

Bugün her konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle bayan Boğalar gizli düşmanlıklara ve gizli beğenilere açıklar. Bu yüzden gerek özel hayatınızda gerek iş hayatınızda açık rekabet yerine içten içe çalışmalarınızı sürdürün. Gönül işlerinizde partnerinize karşı daha hoşgörülü olmaya çalışın ve onun yeteneklerine güvenin. Aile içerisinde davranışlarınız ve fikirlerinizle seviliyor hatta pek çok konuda fazlaca kayrılıyorsunuz.

Aşk:

Partnerinize karşı biraz daha anlayışlı ve saygılı bir tutum içinde olmanız gereken bir gündesiniz. Zira son günlere onun çok fazla üstüne gittiniz. Bugün partnerinizle çok az görüşebileceksiniz.

İş:

İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.

Para:

İhtiyacınız olan ,olmayan bir çok şeye bütçenizi aşan tutarlarda harcama yapıyorsunuz. Sürekli borç yükü altındasınız. Bugün bu tür harcamalar konusunda kendinizi frenlemelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.

Yengeç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları alelacele açıklamak veya duyurmak yerine, uygun zamanı kollamak ve hafifletici ya da bazı olayları kabul edilebilir veya mazur gösterebilecek şekilde ortaya koymak daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

Yengeç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Alışveriş yaparken büyük fikirleriniz olabilir. Ancak harcamalarınızda biraz daha kontrollü olmaya bakın.

Yengeç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Emir almamak gibi takıntılarınız olduğu için, bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı ve kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız.

Yengeç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Para konusunda biriyle ufak bir gerginlik yaşanabilir. Ödeme mevzusunda anlaşmazlık çıkacak. Özellikle sevdiklerinizle aranıza bu konuların girmesine izin vermeyin. Büyük harcamalar aynı zamanda yeni fırsatlar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.