İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

05 Eylül 2020 İkizler burcu yorumu

Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve güne keyifli başlayacaksınız. Sizin rahatlığınız çevrenize yansıyabilir ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlenebilir. Özellikle öğle saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeerinizi arkadaşlarınız ile paylaşacaksınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları hatırlayabilir, annenizi, teyzenizi ve saygı duyulan büyüklerinizi arayabilirsiniz. Ayrıca yeğenleriniz, çocuklar ve gençler ile kuracağınız iletişim size yeni fikirler verebilir. Yakınlarınıza ve çocuklara yardımcı olmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Günlük işlerinizden kalan vakitlerde ikili ilişkileriniz üzerine yoğunlaşmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz. Akrabalarınızla kurduğunuz iletişimi derinleştirmeyi isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizin size bir sürprizi de olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkilerinizle ilgili bazı beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar, hiç hesapta olmayan sorumluluklar doğurabilecekse de şikayet etmek yerine bunları yerine getirin. Kazançlı çıkacaksınız.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz işlerde kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizdeki eksikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. İlerleyen saatlerde çalışma hayatınızdaki sorumluluklar ağır basabilir. Sizi uğraştıran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Verdiğiniz kararları gözden geçirip uzun vadeli olanları bir süre hayatınızdan çıkartmalısınız. Sorunlarınızı çözünce diğer planlarınıza geçebilirsiniz.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ev, aile ve yerleşime ait konular ile ruhsal anlamda kaygılar hissedebilir, geçici endişelere kapılabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aile içi iletişim ve iş hayatınız konusunda kararlı, istikrarlı ve sağlam adımlar atabilmenizi destekleyen, olayları yoluna koyan bir atmosferde olacaksınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşleriniz ve yapılması gereken günlük koşturmalarınız gününüze damgasını vurabilir. İşinizde oldukça yaratıcı ve verimli çalışmalar çıkarabilirsiniz. Güvensizlikleriniz sizi alt etmesin.