İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 İkizler burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve yapmanız gereken işleri planlayacaksınız. Ayrıca daha önce yapmış olduğunuz planları uygulayabilir, ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınızla iletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Alacağınız haberler, duygu ve düşüncelerinizi harekete geçirecek. Fikirlerinizi ortaya koyabilir, ikna edici olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin projelerinizi destekleyecek. Bu arada sevdiklerinizin yaşadığı bazı olaylardan etkilenebilir ve duygularınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Uzaklarda bulunan arkadaşlarınızla haberleşebilir, seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Yeni tanıştığınız bir kişinin nezaketi ve kibarlığı sizi hayrete düşürecek. Onun dikkatini çekmek için elinizden geleni yapacaksınız, fakat o sizi farketmeyecek bile.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Muhtemelen bugün fikirleriniz berrak değil; bu da başarı olasılığını etkileyecek. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi özellikle yaratıcı konularda daha aktif kılıyor. Eğlenceli konular ve aşk hayatında daha pozitif olabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Rüyalar ve hayaller ile güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işlerle ilgilenmeniz zor olabilir. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Ayrıca anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iç dünyanızda yükselen sevgi dolu titreşimlerle etrafınıza yaydığınız enerji son derece pozitif. Ailenizle keyifli vakit geçirebilir ve ilişkilerinizi olumlu paylaşımlarla sürdürebilirsiniz. İç dünyanızdaki güzellikleri kiminle paylaşacağınıza dikkat edin, sizin enerjinizi düşürebilecek insanlardan bugün uzak durmayı tercih edin ve diyaloga girmeyin.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, yaratıcılık isteyen işlerinizde, hobi alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. 15 gün boyunca çevrenizden destekle hareket edeceksiniz.