İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

09 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek fakat endişeleriniz de birlikte uyanacak. Duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Ayrıca faturalar, evraklar ve yazışmalar ile ilgili bazı sorunlar ve karışıklıklar çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. Sanatsal konular ilginizi çekebilir. Öğleden sonra zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilirsiniz. Verdiğiniz sevginin karşılığını alamamanız kalbinizi kırıyor. Aile içindeki büyüklerinize kırgın görünüyorsunuz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hizmete yönelik işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Bugün farklı ortamlarda bulunmak ve seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. İş konularında kontrolünüzü biraz azaltmalısınız.