İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Parasal ihtiyaçlarınızın artması yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Veya yapılması gereken işleriniz ile ilgili ortaya çıkan aksaklıklar yüzünden tahammülsüz ve sabırsız olabilirsiniz. Bu arada alıştığınız işleri fazla düşünmeden sürdürmeye devam edeceksiniz. İş veya çeşitli amaçlarla yapacağınız seyahatler bir taraftan keyif verecek, öte yandan yorgunluk hissetmenize neden olacak. Kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin. Özellikle uykunuza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Gün içinde karşılaşacağınız sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandıracak. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Yıldızlar yoğun duygular yaşayacağınız bir dönemi gösteriyor; partneriniz size yakın ve nazik davranacak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İş konusunda son zamanlarda zorluklar yaşadıysanız yıldızlar nihayet zor zamanların sona erdiğini ilan ediyor. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zaman alan işler, uğraşlar içinde olabilirsiniz. Enerjinizi daha yapıcı konular üzerine odaklamaya bakın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Sessizlik... Güçlü bir ilişki istedikçe bir şeyler inceldiği yerden kopuyor. Korkularınıza yenilmeden güçlü durursanız istediğiniz olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi bugün düzenlerken duygularınızdan uzak olacaksınız. Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri bugün ihmal etmeyin ve buna göre harcamalarda bulunun.26 KASIM 2016 İKİZLER BURCU YORUMUSevdiğiniz insanla iyi anlaşacaksınız. Değişik organizasyonlar devrede olabilir. Farklı arkadaş grupları hayata bakış açınızı genişletebilir. Duygusal anlamda çok güçlü olacaksınız.25 KASIM 2016 İKİZLER BURCU YORUMUTutkularınızla ilgili konulara dikkat edin. Sevdiğiniz insanı sahiplenici özellikleriniz ön planda olabilir. Bu durum da güç çekişmelerine yol açabilir.