İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 Aralık 2020 İkizler burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve bu arada yapmanız gereken işleriniz ve programınız aksayabilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tutum içinde bulunacaksınız. Ve hatta kendi rahatlığınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Zaman zaman endişeleriniz ortaya çıkabilir ve hiç istemediğiniz halde kaygılarınızı çevrenize yansıtabilirsiniz. Fakat genel olarak bugün iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız./p> []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Umut verici haberleri içinizi mutlulukla kaplayarak, kariyerinizde bir terfi ya da bir çeşit gelişme beklentisi doğuracak. Bazen abarttığınızı ve insanların özel alanlarına girdiğinizi fark etmiyorsunuz. Bu davranışınız ilişkinizde geçici bir ayrılığa sebep olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Muhtemelen bugün fikirleriniz berrak değil; bu da başarı olasılığını etkileyecek. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Kişisel olarak etkilendiğiniz durumlar olabilir. Akşam saatlerinde ortaklı konular gündeme gelebilir. Finansal kararlarınızla ilgili değişiklikler olabilir. Konu hakkında bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırdı fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşıp onlardan çok etkileneceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde duygularınızı çok iyi koordine edeceksiniz. Aşk hayatınızı biraz hareketlendirmeli ve hayattan daha çok keyif almaya bakmalısınız.