İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

02 Aralık 2020 İkizler burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve bu arada yapmanız gereken işleriniz ve programınız aksayabilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tutum içinde bulunacaksınız. Ve hatta kendi rahatlığınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Zaman zaman endişeleriniz ortaya çıkabilir ve hiç istemediğiniz halde kaygılarınızı çevrenize yansıtabilirsiniz. Fakat genel olarak bugün iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız./p> []

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşletme yöntemlerine tamamıyla katılmayacaksınız ve eleştirel yaklaşacaksınız, bu da insanlarla olan ilişkilerinizi etkiyebilecek. Kendinizi izole etmeye ve sevgilinizden kaçmaya meyilli olacaksınız; en azından bu konuda bir açıklama yapmaya çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Kişisel olarak etkilendiğiniz durumlar olabilir. Akşam saatlerinde ortaklı konular gündeme gelebilir. Finansal kararlarınızla ilgili değişiklikler olabilir. Konu hakkında bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aralık ayı, ortaklaşa parasal konular ve sevdiğiniz insanla yapılacak seyahat planlarıyla başlıyor. Aldanmalara açık olacaksınız. Ailenizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.