İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

20 Aralık 2020 İkizler burcu yorumu

Eski arkadaşlar, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ve size ihtiyacı olan arkadaşlarınız yüzünden kafanız karışmış olabilir. Aynı zamanda birden fazla yerde olmanız gerekebilir ve her şeyi bir arada yapmak isteyebilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve bu arada sevdiğinizle ilgili duygusal karmaşadan uzaklaşmaya özen gösterin. Karar vermek ve eski kararları değiştirmek için uygun zaman değil. Bilgisine değer verdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin desteğini isteyebilirsiniz. Bu arada dedikoduları fazla önemsemeyin ve sorunları büyütmeyin. []

İkizler burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor ve ufukta sıkıntı görünmüyor, fakat yıldızlar almaktan çok vermeye daha açık olmanızı öneriyor. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar. []

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde evinizle ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Ailenizde yeniden gündeme gelen konularda paylaşım içinde olabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayabilirsiniz. Tepkisel davranmamaya özen gösterin. İlişkilerinizde sizi zorlayan konularla ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hep güzel görünmek istiyor ve kişisel bakımlarınızı aksatmıyorsunuz. Bu durumunuz aşkta şansınızı arttırıyor. Ancak durumu abartmayın. Daha sakin olmalısınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tüm işlerinizi hızlıca halledip geri kalan zamanda evinizde olmanın özlemini çekebilirsiniz. Ev hayatınızdaki dengeyi iyi sağlayın.