İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

14 Şubat 2021 İkizler burcu yorumu

İkizler burcunun bugün genel durumu

Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda yeniden gündeme gelen konularla ilgilenebilirsiniz. Güvenlik konusu sizi uğraştırabilir. Emlak işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Başkalarıyla paylaşımlarınız artabilir. Yaşadığınız olaylara iç sesinizle yaklaşmalısınız. Duygusal konularda sınırlandırılmış olduğunuzu hissedebilirsiniz. Öğleden sonra işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kaygılarınızı bırakıp sakin olmayı öğreneceksiniz. Kendinize inanın. Hedeflerinizi etraflıca düşünerek değerlendirebilirsiniz. Duygusal anlamda güçlü bir gündesiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınız için yapacağınız alışverişler sizi mutlu edebilir. Daha önceden konuşulmuş bir seyahat fikri sizi heyecanlandırabilir. Diğer insanları istediğiniz konularda ikna etmeniz zor olmayacak.