İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 İkizler burcu yorumu

Güne istekli başlayacak ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Yeni projeler yapabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Grup çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat istediğiniz yönde gelişiyor. Daha önce iş yaptığınız kişiler ile tekrar karşılaşabilirsiniz ve bazı teklifler alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz ve şimdi daha kararlı davranacaksınız. Ayrıca siz de daha önce düşündüğünüz fakat harekete geçmediğiniz konular ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında beklemeler ve tamamlanması gereken işler olabilir. Öğle sonrasında Ay burcunuza ilerleyerek sizi daha hareketli ve hassas kılmakta.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Harekete geçmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak aceleci davranmayın ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Biraz makul olmalısınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tamamlanmamış aşklar gündeminize yerleşebilir. Eski sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamamalı, eski aşklarınıza dair önemli kararlar almamalısınız.