İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

26 Mart 2021 İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde sorumluluklarınız ile ilgilenecek ve sizden beklenen işleri rahat bir biçimde yapacaksınız. Ancak öğlene doğru alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Duygularınız değişecek ve hayal gücünüz uyanacak. Ancak hayallerinizi gerçekleştireceğinize inanmanız gerekiyor. İlginç gelişmeler olabilir ve yaratıcılığı yüksek kişilerle tanışmak, sizin de yaratıcılığınızı uyandıracak. Fakat hırslı ve sabırsız bir tavır içinde olabilirsiniz. Tahammülsüz ve öfkeli davranmamaya özen gösterin. Aslında yaratıcı ve çözümleyici olabilirsiniz fakat sabırsızlık ve gerilim yüzünden işleri zorlaştırmanız mümkün.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizi zapt etmeniz pek kolay olmayabilir ve duygusal açıdan yönsüz hissedebilirsiniz. Çift durumların farkında olmalısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alışveriş konusunda ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Evli arkadaşınızın sizle dertleşmesi kafanızı biraz karıştırabilir.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dışarıda geçirilen vakitler bir süredir düşük olan enerjinizi yükseltebilir. Sıkıntı yaşadığınız bir arkadaşınızla bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Eski arkadaşlarınıza güvenmelisiniz.