İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 İkizler burcu yorumu

Hareketli ve enerjik tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Daha önce istediğiniz fakat çeşitli nedenler ile yapamadığınız projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hemen girişimde bulunmanız zor olsa bile gelişmeler sizi canlandıracak ve güçlü tanıdıklarınız sizi destekleyecek ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ayrıca kendinizi şimdiye kadar hissetmediğiniz ölçüde mücadeleci ve yapıcı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Kaygı uyandıran hayallerden ve şüphelerden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Gelişmeler yavaş olsa bile olumlu yönde...

İkizler burcunun bugün genel durumu

İş ortaklarınızın güvenini onları mevcut duruma dahil ederek kazanabilirsiniz. Anlayışlı davranacaklar ve size yardım edecekler. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizdeki kaynakları daha dikkatli kullanmaya özen göstermelisiniz. Duygusal durumunuz harcamalarınızı daha fazla etkileyebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eski konular gündeme gelerek gizlediğiniz bazı durumlar ortaya çıkabilir. Çılgınlık olarak değerlendirilen her ne var ise size pek öyle gelmeyecek. Olaylara çok farklı açılardan bakabileceksiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınmalısınız. Bu arada marjinal kişilerden etkilenip hayata bakış açınızı değiştirecek insanlarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda anaç ve herkesi kollayan taraflarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Enerjinizi hâlâ tam anlamıyla ortaya koyamıyorsunuz ama geri planda durmanın faydalarını da görüyorsunuz. İç sesiniz sizi her konuda doğru yönlendirecek, ona kulak vermelisiniz.