İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

06 Mayıs 2021 İkizler burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Aldığınız bazı haberler kafanızı karıştırmış olabilir. Özellikle kardeşlerinizin veya arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Veya eviniz ile ilgili ortaya çıkan karışıklıklar yüzünden kuruntular ve kaygılar içine girmiş olabilirsiniz. Fakat dostlarınızın ilgisi moralinizi yükseltecek. Kayıplar ile ilgili düşüncelerden uzaklaşın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece özgürleştiğinizi hissedebilirsiniz. Bu arada evraklar ve faturalar konusunda dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bazı karışıklıklar olabilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Saçma konular üzerine ufak tartışmalar yaşamanız muhtemel; inatçı ve tutucu olmamaya çalışırsanız, bu durum size bir kez daha tutku ve denge kazandıracak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda güçlü kalmanız gerekebilir. Duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe ait konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Gün içinde tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Belirsiz koşullar keyfinizi kaçırabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olaylara duygusal yaklaşıp, alınganlık yapabilirsiniz. Gerçek ile hayali ayırt edin. Sevgi anlayışınız çok farklı. Size verilen değeri yanlış anlıyorsunuz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aileniz veya evinize yönelik olaylarla uğraşabilirsiniz. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. Bugün, beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekle şansınız ve keyfiniz yerinde olacak.