İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

09 Temmuz 2021 İkizler burcu yorumu

Biraz huzursuz ve karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetleyeceksiniz. Aslında çılgın ve ilginç kişiler dikkatinizi çekecek ve etkileneceksiniz. İçinizden çok farklı istekler yükselebilir. Fakat aklınız ile hareket edeceksiniz ve dikkatinizi yakınlarınıza odaklayacaksınız. İletişim trafiğiniz hareketleniyor ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygularınızı daha akıcı ve şanslı biçimde ifade edebilirsiniz. Dışadönük uğraşlar ve eğlenceli imkanlar vurgulanıyor.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde yeni dostluklar edinebilirsiniz. Bu dostlukların size zarardan çok faydası olacak.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konuları devreye girecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın parasal konularıyla ilgilenebilirsiniz. Beklenmedik yardımlarınız var ama sosyal çevrenizde duygu değişimleriniz fazla olabilir.7 TEMMUZ 2017 İKİZLER BURCU YORUMUYakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar hayatınızda ger- çekleştirmek istediğiniz işler için kapı aralayabilir. Onlarla güzel planlar içine girebilirsiniz.