İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2021 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Yabancılar ve kalabalık ortamlarda karşılaştığınız olaylar ve kişiler hayal gücünüzü uyandıracak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamı tamamen değiştirmeyi hayal gedebilirsiniz. Uzaklara gitmek, yabancılar ile birlikte olmak isteyebilirsiniz. Geniş aileler ve büyük grupların içinde yer almak ve cemiyet hayatı size çekici gelebilir. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Bu arada çevrenizi değiştirebilirsiniz veya çevreniz genişleyebilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Hiç beklenmedik bir şekilde yeni biriyle tanışacaksınız. Onun ilgisini çekebilmek için ona karakterinizin en güzel yanını göstermeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcı konularda ve yeni şeyler öğrenmek konusunda oldukça hareketlisiniz. Bu dönemde hedeflerinize fazlasıyla odaklısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzakta bulunan akrabalarınızla bir araya gelmek isteyebilir, sevdiklerinizle buluşmak için planlar ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Toplum içinde hareketlerinize özen göstermelisiniz. Kalabalık ortamlarda ufak tefek gerilimler yaşayabilirsiniz, sakin olmalısınız.