İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

13 Ağustos 2021 İkizler burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve karmaşık duygulardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Sabahın erken saatlerinde endişeleriniz uyanabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik endişeleriniz olabilir ve bu arada ihtiyaçlarınız artabilir. Pek çok işi aynı zamanda yapmanız gerekebilir. Ancak kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin. Yediklerinize, içtiklerinize özen gösterin. İlaçlar ve kimyasallardan etkilenebilirsiniz. Tedbirli olun.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla daha yakın olabilirsiniz. Ancak gelecek yönünde düşünmek de gerekiyor.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Hayat sizin için maceradan ibaret değil ama başkaları sizi aşk konusunda maceracı gibi görüyor. Bu durum partnerinizin zoruna gidiyor. Yeni fikirlere açık olarak beraberliğinizi sürdürebilirseniz. PARA: Maddiyata çok düşkünsünüz bunun içinde konforunuzu düşünüyorsunuz. Konforunuz için çok para harcamanız çevrenizden tepki alıyor. SAĞLIK: Dertlerinizi içinize atmanız gün boyu stres anlamına geliyor ve öfke patlaması yaratabiliyor.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda şanslı ve bir o kadar yaratıcı etkilerinizin devreye gireceğini söylebilirim. İş alanlarınızda başkalarına yaptığınız yardımların sonuçlarını maddi olarak göreniz mümkün olacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde keyfiniz yükselecek.